ماشین ظرفشویی صنعتی

مقدمه : امروزه با توجه به حجم بالای ظروف کثیف در هتل ها، رستوران ها، آشپزخانه ها و… لزوم حضور یک ماشین ظرفشویی صنعتی در مجموعه آشپزخانه های رستوران ها ، هتل ها و … احساس می شود. استفاده از نیروی انسانی برای شستن ظروف، امری وقت گیر و پر هزینه می باشد.
در اینجاست که می توانید به یک ماشین ظرفشویی صنعتی تکیه کنید و همچنین علاوه بر صرفه جویی در انرژی، بهداشت آشپزخانه را نیز بالا ببرید.

معرفی ماشین ظرفشویی صنعتی

این دستگاه اولین بار در سال 1391 با بهره گیری از دانش روز دنیا در ایران طراحی و با تکیه بر تجربه مهندسین داخلی تولید شده است و در حال حاضر جزئی از پرفروش ترین محصولات شرکت تلقی می شود.
ماشین های ظرفشویی از گذشته تا به امروز، در مدل های مختلفی ساخته شده اند که با پیشرفت فناوری، میزان ظرفیت و سرعت آن افزایش پیدا کرده و امروز کار را برای کاربران خود بسیار راحت کرده اند.

گروه صنعتی زاگرس، تنها دارنده نشان استاندارد ملی، همواره تمرکز خود را بر روی تولید ماشین های ظرفشویی با کیفیت گذاشته و در حال حاضر انواع مختلفی از آن نظیر مدل های 100 سبد تمام اتوماتیک ریلی،120 سبد، 180 سبد، 220 سبد و ماشین های سلف شور 120 سبد، 180 سبد، 220 سبد و ماشین ظرفشویی زیر کانتری 540 قطعه را تولید می کند.

ماشین ظرفشویی صنعتی مدل شرکت زاگرس

می خواهم هم اکنون مشاوره رایگان دریافت کنم!

09129153447

دریافت مشاوره کاملا رایگان است!
پخش ویدیو

چرا باید از ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده کنیم؟

با استفاده از دستگاه تا میزان زیادی در مصرف آب، برق و نیروی کار صرفه جویی می کنید و هزینه کمتری نیز برای شستن ظروف کلی خود متحمل می شوید.
این دستگاه به بهداشت محیط کار و آشپزخانه نیز کمک به سزایی می کند.
ماشین ظرفشویی صنعتی به دلیل شست شو با دمای بالا، باعث تمیزی بهتر ظروف گشته و میزان شکستگی ظروف را تا حد زیادی کاهش می دهد.

انواع ماشین های ظرفشویی صنعتی

این دستگاه ها به طور کلی به چهار دسته طبقه بندی می شوند :

 • ماشین ظرفشویی 220 سبد اتومات ریلی
 • ماشین ظرفشویی 180 سبد اتومات ریلی
 • ماشین ظرفشویی 120 سبذ ریلی
 • ماشین ظرفشویی 100 سبد ریلی
 • ماشین سلف شور 180 و 220 سبد تمام اتومات ریلی
 • ماشین زیرکانتری 540 قطعه

هر کدام از این ماشین ها کارایی خاص خود را دارند و بسته به نیاز شما می تواند مفید واقع شوند.

مشخصات ماشین ظرفشویی صنعتی 100 سبدی

ماشین ظرفشویی 100 سبدی
 • ظرفیت تمام اتومات : ۱۰۰ سبد یا ۲۰۰۰ قطعه
 • دارای یک عدد پمپ یک اینچ برای قسمت آبکشی
 • دارای یک عدد پمپ2اسب
 • دارای یک عدد موتور و گیربکس مدل 5060 جلوبر
 • دارای درجه حرارت قابل تنظیم جهت شستشو تا ۹۰ درجه سانتیگراد
 • وزن تمام اتوماتیک : ۲۷۰ کیلوگرم
 • المنت حرارتی داخل وان ۶ عدد و هرکدام به قدرت ۲ کیلووات تماما استنلس استیل
 • استفاده از پرده های لاستیکی جهت جلوگیری از ریزش آب به بیرون ماشین ظرفشویی صنعتی
 • ظرفیت مخزن ماشین ظرفشویی صنعتی : ۷۰Liter
 • میزان مصرف آب : ۱0 لیتر در هر دقیقه
 • دارای ۵ عدد سبد پلاستیکی مخصوص ماشین ظرفشویی  )
 • دارای درب بازشو از جلو جهت نظافت و تنظیم
 • دارای سیستم کنترل شستشو در هنگام آبکشی ظروف برای صرفه جویی در مصرف آب
 • دارای سنسور قطع و وصل آب هنگام عبور سبدها جهت صرفه جویی در مصرف آب
 • امکان قطع تمام قطب ها در دستگاه ماشین ظرفشویی صنعتی نیمه اتومات توسط کلید گردان سه فاز در دسترس کاربر
 • قابلیت استفاده از میزهای ورودی و خروجی ساده
 • دمای آب آبکشی ماشین ظرفشویی صنعتی : قابل تنیظم بین 50-75 درجه سانتیگراد
 • ماشین ظرفشویی تمام اتوماتیک: 150 طول * 80 عرض * 160 ارتفاع (ابعاد به سانتیمتر)

مشخصات ماشین ظرفشویی صنعتی 120 سبدی

ماشین ظرفشویی صنعتی 120 سبدی

ماشین های  ظرفشویی صنعتی ریلی انواع مختلفی دارند که یکی از پر کاربردترین های آن، ماشین ظرفشویی 120 سبد می باشد که گنجایش 2200 بشقاب برنج خوری در ساعت را دارد و دارای 5 عدد سبد مخصوص شستشو و میز ورودی خروجی می باشد.

میزان آبی که توسط این ماشین مصرف می گردد، بین 600 تا 800 لیتر می باشد.

برای تمیزی ظروف و عدم باقی ماندن هیچ گونه لکی بر روی آن ها، میتوانید از مایع کنسانتره ماشین ظرفشویی استفاده کنید. با استفاده از مایع کنسانتره ظرفشویی تمامی لکه های سخت و پر چرب ظروف از بین می روند و هیچ گونه خشی بر روی ظرو ف ایجاد نمی کند و رنگ ظروف را ثابت نگه می دارد .ظرفیت مخزن آب  ماشین ظرفشویی 120سبدی، 60 لیتر می باشد .

دمای آب شست و شو باید بین 40 تا 85 درجه می باشد و دمای آب آبکشی 60 درجه است.

مشخصات ظاهری دستگاه :

ظاهر ماشین ظرفشویی صنعتی 120 سبد از قوطی، پروفیل ، ورق هایی با ضخامت 1و 1/5 ، تمام استیل 304 خش دار و فضای داخلی آن از ورق استیل 304 تشکیل شده است.

قطعات تشکیل دهنده ماشین ظرفشویی صنعتی 120 سبد :

ماشین ظرفشویی صنعتی 120 سبد از یک پمپ 3 اسب استیل برای شست شو، یک پمپ 75% برای آبکشی ، یک عدد موتور نیم اسب و یک عدد گیربکس مدل 5060 تشکیل شده است.

مشخصات ماشین ظرفشویی صنعتی 180 - 220 سبدی

ماشین ظرفشویی صنعتی 220 سبدی

در بین ماشین های ظرفشویی صنعتی، ماشین ظرفشویی ( 180 – 220 سبد ) جادارترین نوع آن ها می باشد که می تواند به صورت ( برقی یا گازی) تعبیه شود و تعداد زیادی از ظروف را در یکبار شست و شو کاملا تمیز می کند.

اگر در حیطه ای فعالیت می کنید که نیاز است ظروف دائما شسته شده و تحویل شما شود این دستگاه می تواند کمک بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

این دستگاه از دو عدد پمپ سه اسب استیل ،  یک عدد پمپ 1 اسب استیل، یک عدد پمپ نیم اسب و یک عدد گیربکس مدل 5060 تشکیل شده است.

ظرفیت ماشین ظرفشویی صنعتی 220 سبد: ماشین ظرفشویی صنعتی 220 سبد در هر ساعت گنجایش 3000 تا 4000 بشقاب برنج خوری و میوه خوری را دارد و در هر بار شستشو تمامی بشقاب ها را به طور کامل و بدون لک تحویل می دهد.

میزان مصرف انرژی ماشین ظرفشویی صنعتی: ماشین ظرفشویی صنعتی 220 سبد، 700 الی 800 لیتر آب مصرف می کند و میزان مصرف مایع شست و شوی آن نیز 4 الی 5 لیتر می باشد. میزان مصرف برق ماشین ظرفشویی صنعتی 220 سبد، 7 کیلو وات در ساعت می باشد و ظرفیت مخزن آن نیز 100 لیتر است.

مشخصات ظاهری و داخلی  دستگاه 220 سبد: دستگاه شست و شوی صنعتی 220 سبد از قوطی، پروفیل، استیل نگیر 304 خش دار و فضای داخلی آن از ورق 304 تشکیل شده است و دو جداره می باشد.

قیمت دستگاه شست و شوی صنعتی 220 سبد: می توانید هم اکنون این دستگاه را از کارخانه زاگرس سفارش داده و با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

نکات مهم در خرید ماشین ظرفشویی صنعتی :

مهم ترین فاکتوری که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن دقت کنید میزان برق مصرفی می باشد.
بر روی ماشین های ظرفشویی صنعتی، برچسب انرژی قرار دارد که میزان استفاده دستگاه از برق را نشان داده و شما می توانید با استفاده از آن چک کنید که چه مقدار انرژی صرف دستگاه می شود .
مورد دومی که باید هنگام خرید چک کنید میزان مصرف آب دستگاه است. در هر سال هزاران لیتر آب صرف شستشو می شود ولی مصرف آب بهینه ماشین های ظرفشویی صنعتی، می تواند باعث صرفه جویی تا حد زیادی شود.
علاوه بر این دو مورد، موارد مختلف دیگری نظیر استفاده راحت از دستگاه، نوع جنس به کار رفته در بدنه ماشین ظرفشویی صنعتی، کیفیت ساخت، طراحی، زیبایی نیز باید مورد توجه شما قرار داشته باشد.
یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید باید به آن توجه کنید، مصرف پودر، مایع کنسانتره یا ژل ماشین ظرفشویی می باشد.
پودر های ماشین ظرفشویی صنعتی، زمان زیادی را صرف حل شدن در آب می کند و دانه های رنگی بکار رفته در آن به دلیل حل نشدن با چربی غذا مخلوط شده و به دستگاه می چسبند و باعث ایجاد رسوب در دستگاه می شوند.
موارد جزئی تر دیگری هم برای خریداران حائز اهمیت است مانند قابلیت تنظیم دما ، نحوه دسترسی به اجزاء و … می باشد.

ژل شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

به جهت رفاه حال تمامی خریداران ماشین ظرفشویی ، ژل ماشین ظرفشویی توسط شرکت زاگرس تولید می شود که از لحاظ کیفیت ، رسوب زدایی ، لکه بری فوق العاده بالا و میکروب کشی و مقرون به صرفه بودن بسیار مناسب تر از سایر شوینده های دیگر شرکت ها می باشد.

مواد شوینده به صورته کنسانتره بوده که این امر باعث صرفه جویی بسیار زیادی در استفاده از آن می شود ، همچنین شرکت زاگرس به جهت رفاه بیشتر مشتریان مواد شوینده را در گالن های 10 لیتری ارسال می کند که این امر باعث می شود که تعداد دفعات خرید شما کمتر شود.

علاوه بر آن قدرت پاک کنندگی و لکه بری این ژل با استفاده از آزمایش های متعدد به دست آمده است که گروه R&D این شرکت انجام داده اند.

ژل ماشین ظرفشویی زاگرس با فرمولاسیون دوستدار محیط زیست می باشد و این امر باعث شده است که با توجه به استفاده از ماشین ظرفشویی صنعتی در آشپزخانه هیچگونه آلودگی برای محیط نداشته باشد.

قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی :

برای تعیین قیمت ماشین ظرفشویی صنعتی در ابتدا باید چند فاکتور را مد نظر بگیرید.
پس از انتخاب مدل دستگاه که مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت آن می باشد، برند هم تاثیر به سزایی بر قیمت ماشین ظرفشویی دارد. ماشین های ظرفشویی به طور کلی به دو دسته وارداتی و تولید داخل تفکیک می شوند و همین امر هم در قیمت موثر است.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا، شرکت صنعتی زاگرس همواره سعی دارد ماشینی با کیفیت و قیمت مناسب خدمت شما ارائه دهد و امروزه ماشین های صنعتی به روز این کارخانه را با قیمت بسیار مناسب می توانید تهیه کنید.
ممکن است در مرحله اول برای انتخاب ماشین ظرفشویی صنعتی مناسب با کسب و کار خود نیاز به راهنمایی داشته باشید و بین مدل های مختلف آن نتوانید انتخاب کنید. شما می توانید با شماره 09129153447 تماس حاصل فرمائید و مشاوره رایگان دریافت کنید و با صرف کمترین وقت، ماشین ظرفشویی صنعتی مطابق با نیاز های خود را انتخاب کنید.

این دستگاه می باشد

با پیشرفت فناوری، شرکت زاگرس دستگاه های خود را به پنل های کاملا هوشمند مجهز کرده است که به صورت خودکار تمامی عملیات شستشو را انجام می دهد. مفتخریم اعلام نماییم

تنها ماشین های ظرفشویی صنعتی کاملا هوشمند به دست متخصصان زاگرس به صورت کاملا بومی طراحی و ساخته شده است.

پنل ظرفشویی صنعتی

لوازم جانبی ماشین ظرفشویی صنعتی

این ماشین نیازمند یکسری لوازم جانبی می باشد که از جمله ی آن می توان به انواع سبد ها و مواد شوینده اشاره کرد.

به منظور شستن انواع ظروف ، قاشق و چنگال ابتدا باید این لوازم را درون سبد چینده و سپس بر روی ریل دستگاه قرار دهید. انتخاب سبد مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که این سبد ها قرار است در بلند مدت استفاده شود و باید از استحکام خوبی برخوردار باشد. 

همچنین قرار گیری راحت ظروف درون سبد و سایز استاندارد سبد با توجه دستگاه خریداری شده بسیار اهمیت دارد که شما باید در هنگام خرید از شرکت خریداری شده تمامی این موارد را سوال نمایید.

مواد شوینده ماشین نیز در تمیز کردن ظروف بسیار اهمیت دارد. از این رو انتخاب مواد شوینده مناسب حائز اهمیت می باشد. همانطور که در بالا اشاره شده ژل ماشین ظرفشویی صنعتی توسط شرکت زاگرس تولید می شود.علاوه بر این مایع ماشین ظرفشویی نیز توسط شرکت زاگرس تهیه و در اختیار خریداران دستگاه با قیمت بسیار مناسب قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *