مایع کنسانتره ماشین لباسشویی خانگی

مایع ظرفشویی صنعتی

مایع ماشین لباسشویی خانگی شرکت زاگرس تحت برند آسیمن با کیفیت لکه بری بسیار بالا و فرمولاسیون دوستدار محیط زیست.

شاید برای شما هم پیش آمده که پس از خشک شدن لباس ها با لکه های زرد رنگ مواجه شوید و یا مواد شوینده استفاده شده در ماشین، بر روی لباس باقی مانده باشند  و منظره ای نا خوشایند برای شما رقم زنند. با استفاده از مایع کنسانتره ماشین لباسشویی، تمام این مشکلات برای شما حل میشود.

مایع کنسانتره ماشین لباس شویی زاگرس، بهترین گزینه برای شست و شوی لباس ها می باشد و مانع از بین رفتن الیاف پارچه ها و لباس ها  شده و رنگ آن ها را نیز حفظ میکند.

با استفاده از مایع کنسانتره ماشین لباس شویی زاگرس نرمی بی نظیری به لباس های خود هدیه دهید و از زبر شدن الیاف آن، جلوگیری کنید.

این مایع به ضد عفونی کردن لباس های شما کمک زیادی می کند و از وجود هر گونه قارچی بر روی لباس های حساس شما جلوگیری میکند.

ویژگی های مثبت مایع کنساتره ماشین لباس شویی خانگی زاگرس :

1 – قدرت لکه بری بسیار بالا

2 – از بین برنده انواع لکه های سخت

3 – مقرون به صرفه

4 –  حفظ  و تثبیت رنگ پارچه

5- مانع از زبر شدن لباس

6 – اتوکشی آسان

بهترین مایع کنسانتره ماشین لباسشویی خانگی  :

ماشین لباسشویی را تقریبا در هر خانه ای میتوان پیدا کرد و به دلیل تنوع بالایی که دارند، انواع مواد شوینده برای تمامی برند ها ساخته و عرضه شده اند.

یکی از بهترین گزینه هایی که برای شست و شو در اختیار شما قرار دارد ، انواع مایع های ماشین لباسشویی می باشند که با قدرت لکه بری قوی شما را شگفت زده خواهد کرد.

برند های مختلفی برای مایع کنسانتره وجود دارد، اما اگر به دنبال مایع لباسشویی قوی و مقرون به صرفه می باشید، به شما مایع کنسانتره ماشین لباسشویی زاگرس را معرفی میکنیم.

با مقداری کمی از مایع لباسشویی کنسانتره زاگرس قادر خواهید بود، تعداد زیادی از لباس های خود را بشویید و کیفیت الیاف پارچه را نیز حفظ کنید.

معمولا پس از شستن لباس ها و هنگامی که آن ها را به تن میکنید، زبری لباس تن شما را میزند و امکان دارد باعث آزار شما بشود. در مایع لباسشویی کنسانتره زاگرس، نرم کنندگی لباس جز اصول اولیه قرار گرفته و پس از شست و شو لباسی نرم خواهید داشت.

هر 30 گرم از این مایع را میتوانید برای یک ماشین لباسشویی 5 کیلیویی استفاده کنید.

از مایع کنسانتره ماشین لباس شویی خانگی زاگرس برای چه پارچه های میتوان استفاده کرد؟

این مایع مناسب برای شست و شوی انواع پارچه های ابریشم ، پشم ، کشمیر ، ریون، نخ   با رنگ های مختلف می باشد و مانع از پرز شدن، دون دون شدن لباس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *