مایع کنسانتره ماشین لباس شویی صنعتی

اگر صاحب هتل یا تالار هستید و یا یک بیمارستان را اداره میکنید، احتمالا با ماشین های لباس شویی صنعتی آشنایی دارید. ماشین های لباسشویی صنعتی ظرفیت بیشتری دارند و تعداد زیادی از البسه را درهر دور، شست و شو می دهند.

مایع ماشین لباسشویی آسیمن

گاهی اوقات پس از خارج کردن لباس ها از ماشین لباس شویی صنعتی، لکه هایی بر روی لباس ها یا ملافه ها مشاهده می کنید. برای اینکه بر روی لباس ها و ملحفه ی شما لکه ای باقی نماند و تمیزی  صد در صدی را شاهد باشید، به شما پیشنهاد می کنیم از مایع کنسانتره ماشین لباس شویی صنعتی زاگرس استفاده کنید.

با استفاده از بعضی از مواد شوینده، لباس ها به طور کامل ضد عفونی نمی شوند و قارچ بر روی آن ها ایجاد می شود. با مایع لباس شویی صنعتی زاگرس، ضد عفونی شدن به صورت کامل انجام می گیرد و نگرانی شما را برطرف خواهد کرد.

با مایع ماشین لباس شویی صنعتی رنگ البسه شما به طور کامل حفظ می شود و پارچه لباس ها  در گذر زمان کدر و بی رنگ نخواهند شد.

با استفاده از این مایع هم نرم کنندگی بی نظیری به لباس ها خواهید بخشید و مانع از خراب شدن پارچه ها می شوید.

ویژگی های مثبت مایع کنساتره ماشین لباس شویی  صنعتی زاگرس :

1 – لکه زدای قوی انواع پارچه ها

2 – حفظ کردن رنگ پارچه

3 – جلوگیری از زبر شدن پارچه

4 –  قابلیت ضد عفونی کردن البسه

5- نرم کننده پارچه ها و لباس ها

خرید مایع ماشین لباسشویی

بهترین مایع کنسانتره ماشین لباسشویی صنعتی :

کیفیت مایع ماشین لباس شوی صنعتی که در هتل ها و بیمارستان ها و … استفاده می شود برای مدیران اهمیت زیادی دارد و تمیز شدن کامل البسه دغدغه همیشگی می باشد.

با استفاده از مایع ماشین لباسشویی صنعتی زاگرس، شما مایع لباس شویی با کیفیت بالا و فیمتی مناسب در اختیار خواهید داشت که تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

کافیست برای هر 5 کیلوگرم ، حدود 30 گرم از این مایع را، داخل ماشین بریزید و لباس های خود را در تمیز ترین حالت ممکن تحویل بگیرید.

از مایع کنسانتره ماشین لباس شویی  صنعتی زاگرس برای چه پارچه های میتوان استفاده کرد؟

این مایع مناسب برای شست و شوی انواع پارچه های ابریشم ، پشم ، کشمیر ، ریون، نخ   با رنگ های مختلف می باشد و مانع از پرز شدن، دون دون شدن لباس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *