محلول ضد عفونی کننده بدون الکل

با شیوع بیماری کرونا استفاده از مواد ضد عفونی کننده بسیار مخصوصا ضد عفونی کننده ها بر پایه الکل بسیار زیاد شده است. از این رو مشکلات این محلول ها به وجود آورده اند در این جا قصد داریم تا محلول ضد عفونی کننده بدون الکل شرکت زاگرس را معرفی نماییم.

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که حساسیت شدید پوستی به الکل دارید و هنگام استفاده از محلولهای ضد عفونی کننده پایه الکلی، دستانتان را دچار حساسیت و سوزش می کند. محلول‌های ضدعفونی کننده دست و سطوح پایه الکلی، علاوه بر حساسیت زا بودن دارای معایبی از جمله آتش زا بودن، آسیب شدید به بینایی در صورت تماس با چشم نیز هستند. علاوه بر این استفاده از محلول‌های ضدعفونی کننده پایه الکلی، برای سطوح نیز بسیار خطرناک است. کاربرد این محلول‌های الکلی و اسپری کردن آن ها بر روی موبایل با خطر انفجار بویژه در صورت اتصال آن به شارژ همراه است. از این رو پیشنهاد میکنیم به منظور افزایش ایمنی و کاهش حساسیت‌های پوستی از محلول ضدعفونی کننده مجموعه تولیدی زاگرس نیشابور استفاده نمایید.

محلول ضد عفونی کننده بدون الکل

محلول های ضد عفونی کننده پایه غیرالکلی طراحی شده در مجموعه تولیدی زاگرس دارای قدرت بسیار بالایی به منظور از بین بردن انواع ویروس ها از جمله کویید 19، میکروب ها  و انواع باکتری های گرم مثبت و منفی هستند.
از جمله مزایای محصولات ضدعفونی کننده تولید شده در مجموعه زاگرس پایداری اثر و زمان اثر کوتاه مدت این محصول است. مطابق با آنالیزهای آنتی میکروبیال انجام شده در مجموعه تحقیقاتی زاگرس، ویروس ها در الکل 70 درصد تا 10 دقیقه دوام می آورند و بعد از آن از بین می روند. در صورتی که این زمان اثربخشی در مورد محصولات ضدعفونی کننده مجموعه زاگرس به 2 تا 3 دقیقه کاهش می یابد. علاوه بر این محصولات ضدعفونی‌کننده با درصد بسیار بالای الکل، هر چند قادر به از بین بردن انواع ویروس ها در مدت زمان کمتری هستند ولی باعث از بین بردن و آسیب جدی در استفاده طولانی مدت به بافت دست می شوند و در صورت استفاده مستمر باعث ایجاد خارش و حساسیت های پوستی می شوند.

محلول های ضد عفونی کننده پایه غیر الکلی فاقد معایب عنوان شده برای محصولات پایه غیر الکلی هستند. طبق آنالیزهای آزمایشگاهی انجام شده، هیچگونه سمیت سلولی برای این دسته از محصولات گزارش نشده است. محلول‌های ضدعفونی کننده دست طراحی شده توسط مجموعه تحقیقاتی زاگرس بر پایه مواد طبیعی طراحی شده است از این رو منجر به ایجاد انواع حساسیت های پوستی و آسیب به سطوح مختلف در استفاده طولانی مدت نمی‌گردد. این دسته از محصولات، دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت می باشد.

محصولات ضدعفونی کننده تولیدی مجموعه زاگرس گلیسیرینه، حاوی انواع عصاره های گیاهی آنتی باکتریال و ویتامین b است. از این رو حس نرمی، لطافت و شادابی را به پوست دستتان هدیه میدهد.
طراحی محصولات ضدعفونی‌کننده تولیدی مجموعه زاگرس، توسط کارشناسان مجرب و تحصیل کرده این مجموعه با سابقه ای مفید در زمینه فرمولاسیون انواع مواد شوینده و ضدعفونی کننده صورت گرفته است.

همچنین به جهت حصول اطمینان توسط مشتریان عزیز، برگه های جواب آزمایشگاهی محصول را برای شما عزیزان در بخش نتایج آزمایشگاه قرار داده ایم تا در صورت لزوم مطالعه نمایید.

همچنین پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ی نحوه ی تشخیص ضد عفونی کننده تقلبی از غیر تقلبی را مطالعه نمایید.

قیمت این محصول نسبت به محصولات پایه الکلی بسیار مقرون به صرفه تر است و مطمئنا با یک بار خرید، در یک بازه زمانی طولانی مدت از این محصول استفاده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *