ژل کارواش زاگرس

یکی از محصولات فوق العاده شرکت زاگرس، ژل کارواش  نانو می باشد که روند شست و شو را بهبود می بخشد و لکه های قوی را از روی بدنه خودرو به طور کامل از بین می برد.

با ژل کارواش زاگرس می توانید به راحتی ماشین خود را شسته و تمیزی بی نظیری را به آن هدیه دهید.

غلظت ژل کارواش بسیار بالا می باشد و با  هر یک لیتر آن بین 30 تا 35 ماشین را میتوان شست.

هر یک لیتر ژل کارواش، در هفتاد لیتر آب حل شده و از لحاظ اقتصادی هزینه ی کمتری نسبت به سایر مواد شوینده ماشین در پی خواهد داشت .

پس از استفاده از ژل کارواش، گرد و غبار دیرتر به بدنه ماشین  جذب می شوند و در نتیجه ماشین شما، برای مدت طولانی تری تمیز می ماند.

این ژل با مواد نانو ساخته شده و باعث می شود سطح بیرونی ماشین شما، براقیت خاصی پیدا کند و رنگ آن بیشتر از همیشه می درخشد.

ویژگی های ژل کارواش زاگرس :

1 – قدرت شویندگی بسیار بالا

2 – ایجاد کف فراوان

3 – تمیز کنندگی بی نظیر

4 – مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر مواد شوینده ماشین

5 – براق کننده بالای ماشین

6 – جذب دیرتر گرد و گبار

7 – پاک کنندگی قوی با استفاده از تکنولوژی نانو

نحوه استفاده از ژل کارواش زاگرس :

ژل کارواش را میتوانید هم در خانه و هم در کارواش استفاده کنید. هر یک لیتر ژل کارواش را در 70 لیتر آب حل کرده و اقدام به شست و شوی ماشین کنید.  سخت ترین لکه های نقش بسته بر روی ماشین رو با مقدار کمی از ژل نانو کارواش از بین می رود.

اگر به دنبال محصولی هستید که ماشین شخصی شما را تمیز کند یا  اگر صاحب کارواش هستید و تمیزی ماشین ها برای شما اهمیت زیادی دارد، همین حالا  میتوانید با تهیه ژل کارواش زاگرس محصولی با کیفیت تهیه کنید که علاوه بر تمیز کنندگی ، براق کنندگی بسیار زیادی دارد و خیال شما را بابت شست و شوی ماشین ها راحت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *