قوانین و مقررات خرید

کلیه اصول و فعالیت های شرکت زاگرس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با وی خواهد بود. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و کاربر قبول خواهد نمود که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر و آخرین نسخه از قوانین است. عضویت کاربر در ‌سایت شرکت زاگرس و وارد نمودن اطلاعات شخصی و استفاده از بخش‌های مختلف سایت به مفهوم آن است که کاربر از شرایط و مقررات استفاده از فروش آگاه بوده و کلیه قوانین و مقررات را پذیرفته است.

قوانین و مقررات در وب سایت  شرکت زاگرس

وب سایت  شرکت زاگرس  در زمینه فروش مواد شوینده صنعتی و خانگی ، دستگاه های ظرفشویی صنعتی فعال می باشد و در تمام مدت فعالیت خود ، اساس کار را بر تامین رضایت مشتری و ایجاد آرامش خاطر از خرید و دریافت کالا قرار داده است.

قوانین و مقررات عمومی

قوانین و مقررات در وب سایت  شرکت زاگرس  برای ایجاد فضایی قانونی مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است که کاربران گرامی با رعایت نکات ذکر شده وب سایت  شرکت زاگرس  را همراهی نموده و در بهبود و افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده یاری می نمایند.

تعریف کاربر یا خریدار

کاربر یا خریدار به شخصی اطلاق می گردد که با اطلاعاتی که در قسمت عضویت و ثبت سفارش ثبت نموده است ، خود را شخصی حقیقی اعلام نموده و مایل به خرید و یا استفاده از مطالب سایت معرفی می نماید.

حفظ حریم شخصی کاربر یا خریدار

وب سایت  شرکت زاگرس  اطلاعات ثبت شده توسط کاربر یا خریدار را با امنیت بالا در دیتابیس سایت ثبت می نماید.

ثبت سفارش و ارسال کالا

ثبت سفارش از طریق وب سایت به صورت همه روزه و 24 ساعته می باشد اما ارسال سفارشات تنها در روزهای کاری شرکت انجام خواخد شد. کاربران پس از ثبت سفارش در سایت و پرداخت آنلاین، با یادداشت کردن شناسه پرداخت میتوانند جهت پیگیری با انبار تماس حاصل کرده و نسبت به نحوه ارسال ،حمل و تحویل کالا اقدام نمایند.

نکات مهم قبل از خرید :

بند 1 : زمان ارسال کالا محصولات شرکت زاگرس  ۱ روز (کاری) پس از سفارش (به دلیل بسته بندی) می باشد. سپس پس از ۴۸ تا ۷۲ ساعت (مطابق با زمان ارسال کالا توسط پست) با پست و باربری به دست خریدار خواهد رسید .

بند 1-1 : تمامی موارد گفته شده در بند 1 بسته به  موجودیت کالا و مواد اولیه در راستای تولید کارخانه می باشد و در شرایط فعلی کشور ممکن هست کالایی به دلیل نداشتن  مواد اولیه  با تاخیر تولید شود . در نتیجه شرکت زاگرس موظف است در صورت  عدم موجودی از قبل در سایت برای کالای انتخاب شده توسط مشتری ذکر کند و در صورت پرداخت وجه توسط کاربر و عدم زمان کافی برای ارسال مرسوله خریداری شده , شرکت زاگرس موظف هست مبلغ پرداختی را  پس از 24 تا 72 ساعت کاری مرجوع نماید.

بند 2 : مشتری می تواند پس از ۲۴ ساعت ( کاری) که از سفارش خود سپری گردید از فروشگاه تقاضای بارکد مرسوله را نماید. بارکد مرسوله هنگامی ثبت می گردد که فروشگاه مرسوله را به پست یا باربری تحویل داده است. این بارکد در بخش حساب کاربری مشتری نیز قابل دیدن می باشد.

بند 3 : بنا بر بند ۲ ، دیرکرد کالا درصورت ارائه ندادن بارکد مرسوله از سوی فروشگاه برعهده وب سایت  شرکت زاگرس می باشد ، ولی پس از ثبت بارکد و ارسال به مشتری ، دیر کرد پروسه زمانی دریافت مرسوله از سوی پست و باربری انجام می پذیرد و فروشگاه هیچگونه مسئولیت را عهده دار نیست.

بند 4 : تمامی ضمانت نامه های اصالت تمامی کالاها بر طبق لوگوی درج شده بر روی آنالیز اصلی فقط ۷ روز میباشد و پس از ۷ روز مشتری حق استرداد و بازگشت کالا و دریافت وجه را از خود صلب می نماید.

بند 5 : مشتریان گرامی می بایست در مورد کالای انتخابی مورد نظر نهایت تحقیق را به عمل آورده و تمامی جوانب سفارش خود را در نظر گرفته سپس در نهایت ، سفارش را ثبت نمایند.

بند 6 : وب سایت زاگرس به عنوان فروشگاه کل با فروشنده های جزء تعامل فروش می نماید و برخی اجناس را این فروشندگان واحد های صنفی تامین می کند در نتیجه طبیعتا بررسی محصولات فروشندگان جزء میسر نیست ، بدین سبب فروشگاه بند ۵ را ارائه نموده و فقط استرداد وجه را در صورت قبل از ۷ روز امکان پذیر میداند .

بند 7 : شرکت زاگرس ضمانت بازگشت تا ۷ روز برای کالاهای خود قرار داده است و مشتری میتواند کالا را بررسی و در صورت نیاز قبل از ۷ روز بازگشت دهد. فروشگاه پس از رویت کالای بازگشتی و عدم داشتن مشکل خاص از سوی مشتری موظف است وجه دریافتی از مشتری را طی ۲۴  تا 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز نماید .

بند 8 : ضمانت فروشگاه فقط شامل محصولاتی است که مشتری از آنها استفاده نکرده است. در صورت استفاده مشتری محصول مستعمل تلقی گردیده و فروشگاه از بازگشت هزینه معذور است.

بند 9 : شرکت زاگرس می تواند در صورت دریافت سفارش از سوی کاربر (مشتری) و تسویه حساب آنلاین ، در صورتی که موجودی انبار آن کالا به اتمام رسید ، وجه پرداختی را پس از ۲۴  تا 72 ساعت به حساب مشتری بازگرداند .

بند 10 : مشتری می تواند حداکثر ۲ ساعت پس از سفارش با شماره های درج شده در قسمت تماس با ما سفارش خود را لغو نماید.

بند 11 : فروشگاه میتواند در صورت دریافت سفارشاتی که مشتری لغو نکرده است و از دریافت آن خودداری بعمل آورده از طریق مراجع قانونی پیگیری نماید ، که طبیعتا هزینه حمل و هزینه زیان به فروشنده که ۱٪ مبلغ کالا میباشد را شامل میگردد.

بند 12 : مسئولیت تمامی بررسی های کیفی و کمی کالا بر عهده خریدار می باشد وب سایت  شرکت زاگرس  هیچ مسئولیتی را عهده دار نخواهد بود .

بند 13 : وب سایت  شرکت زاگرس  با توجه به ضمانت کامل بازگشتی که برای مشتری قرار داده است . هزینه ارسال کالا را بر عهده مشتری چه بصورت رفت چه بصورت برگشت ( کالای مرجوعی ) قرار داده است.

بند 14 : وب سایت  شرکت زاگرس  موظف است تمامی انتقاد ها و شکایت های مشتریان که از طریق سامانه ثبت می گردد بررسی نماید و نتیجه را به کاربر اعلام کند.

خرید از وب سایت شرکت زاگرس به منزله پذیرفتن تمامی موارد مندرج در ضوابط فوق می باشد.